نتایج جستجو برای عبارت :

زندگینامه هوشنگ ابتهاج(سایه)

هوشنگ فناییان متولد 13/2/1343 در طهران 
ماشین ساز و با تجربه در زمینه ساخت ماشین الات چاپ حرارتی و چاپ سیلک 
متبحر در زمینه تجارت در فضای مجازی 
مشاوره در زمینه تولید و چاپ سیلک و حرارتی سابلیمیشن 
هوشنگ فناییان علاوه بر زمینه های تجاری و صنعتی در زمینه های خاصی علاقه مند و مشتاق است 
علاقه ها تعلیم و تربیت 
تدریس 
نگارش در زمینه های بازاریابی و فلسفه و روانشناسی 
نگارش در زمینه جملات کوتاه  کاربردی 
هوشنگ فناییان مشاوره شما 09120067890
09118117400
شازده احتجاب
نوشته هوشنگ گلشیری

من اعتراف میکنم که تا امروز از شناختن هوشنگ گلشیری محروم بودم. شازده احتجاب روایتی بود که با آن توانستم بوف کور صادق هدایت را به درستی بشناسم. جریان سیال ذهن نویسنده آدم را به دیوانگی میکشاند.
من از این پس صدای هوشنگ گلشیری و شازده اش را از در و دیوار دانشگاه اصفهان خواهم شنید.

قیمتش به چاپ امسال ۱۳ تومان است. پول یک لیوان ذرت مکزیکی است که بروید با عشقتان شریکی نوش جان کنید. (البته به مناسبت ولنتاین) 
دانلود کتاب حقوق دریایی هوشنگ امید
دانلود کتاب حقوق دریایی نوشته دکتر دانلود کتاب حقوق دریایی هوشنگ امید با کیفیت بالا ...
دریافت فایل
https://www.ghatreh.com › news › دانلود-کتاب-حقوق-دریایی-هوشنگ-امید ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - دانلود کتاب حقوق دریایی هوشنگ امید دانلود کتاب حقوق دریایی نوشته دکتر دانلود کتاب حقوق دریایی هوشنگ امید با کÛ. کتاب حقوق دریایی هوشنگ امید - پروژه ها - پایگاه دانلود رایگان ... https://www.takbook.com › best › book › ک
امیر هوشنگ ابتهاج سمیعی گیلانی در سال ۱۳۰۶ در رشت به دنیا آمد.
ابتهاج متخلص به «ه.الف سایه»، شاعر متخلص به سایه است و موسیقی پژوه نیز می‌باشد.
وی دوره دبستان را در رشت و دبیرستان را در تهران تحصیل کرد و در همین دوران اولین دفتر شعر خود را به نام نخستین نغمه‌ها منتشر کرد.
ادامه مطلب
فقط هوشنگ سیحون میتونست سازنده ‌ی آرامگاه خیام باشه.شعر دیواره رو بده جلال‌الدین همایی انتخاب کنه،ده پایه متقاطع رو برای اشاره به هندسه،گل سنبله رو در اشاره به ریاضیات،و ستاره ‌ی سقف رو برای اشاره به نجوم تعبیه کنه،و حتی درختای زردآلو رو برای تحقق آرزوی خیام که در چهار مقاله ی عروضی اومده!
همیشه بعد خوندن پستای بقیه یادم میاد چیزی واسه نوشتن دارم :)) مثل همین پست :دی
اصولا برای شاد شدن و حس خوب داشتن حتی با چیزای کوچیک من فکر میکنم باید کودک درون آدم فعال باشه.مثلا من هنوزم اگه برم اسباب بازی فروشی اسباب بازی بخرم واقعا خیلی خوشحال میشم یا مثلا کارتون نگاه کردن رو به فیلم نگاه کردن رو ترجیح میدم.قربونش برم،بچه درونمو اجازه ندادم بزرگ شه ^_^
زمانی که بچه بودم عادت داشتم روی مرغ و خروس هایی که مامانم داشت اسم بذارم.یه خروس داشتم اسم
بی چاره دل که غارت عشقش به باد دادای دیده خون ببار که این فتنه کار توست
این بیت شعر از هوشنگ ابتهاج رو تو اینستاگرام دیدم گفتم تو گوگل سرچ کنم یه بار دیگه شعرشو کامل بخونم. بعضی وقت‌ها یه شعری رو آدم هزار بار میشنوه و میخونه ولی اونقدر توش عمیق نمی‌شه و درکش نمی‌کنه اما گاهی تو یه روزهایی از زندگی همون بیت شعر رو انقدر خوب می‌‌فهمه که با خودش میگه من این همه این شعر رو شنیدم چرا به معنیش خوب دقت نکرده بودم؟
یه سایتی رو از جستجوی گوگل انتخاب ک

دانلود فایل

دریافت فایل کتاب - سازمان بنادر و دریانوردیPDFی ﻛﺘﺎب. ﻫﺎی ﻣﻌﺮﻓﻲ ﺷﺪه در. اﻳﻦ ﻣﺠﻤﻮﻋﻪ، ﺑﺮ. ﻓﻀﺎی ﺗﺨﺼﺼﻲ و ﻋﻤﻴﻖ آن آﺷﻨﺎﻳﻲ ﻳﺎﺑﻴﻢ . ﻓﻀﺎﻳﻲ ﻛﻪ ﺗﺎ ﻴﺶ از ... ﻗﺎﻧﻮن درﻳﺎﻳﻲ. /. HE 965 . 293. اﻣﻴﺪ، ﻫﻮﺷﻨ. ﺣﻘﻮق درﻳﺎﻳﻲ. /. ﺗﻬﺮان. : ﻣﺪرﺳﺔ ﻋﺎﻟﻲ ﺑﻴﻤﻪ،. 1353 .2.farsibook.blogfa.comپایگاه دریافت رایگان کتب فارسیپایگاه دریافت رایگان کتب فارسی اللهم عجل لولیک الفرج و النصر و
امیر هوشنگ ابتهاج سمیعی گیلانی در سال ۱۳۰۶ در رشت به دنیا آمد.
ابتهاج متخلص به «ه.الف سایه»، شاعر متخلص به سایه است و موسیقی پژوه نیز می‌باشد.
وی دوره دبستان را در رشت و دبیرستان را در تهران تحصیل کرد و در همین دوران اولین دفتر شعر خود را به نام نخستین نغمه‌ها منتشر کرد.
ابتهاج مدتی به عنوان مدیر کل شرکت دولتی سیمان تهران به کار اشتغال داشت و از سال1350 تا 1356 برنامه گل‌های تازه و گلچین هفته رادیو ایران را سرپرستی می‌کرد.
ابتهاج با سرودن شعرها
دانلود کتاب صوتی شازده احتجاب اثر هوشنگ گلشیری
فرمت فایل ها: mp3 تعداد فایل ها: 15 حجم کل فایل ها: 165 مگابایت مدت زمان پخش: 2 ساعت و 50 دقیقه نویسنده: هوشنگ گلشیری انتشارات: نیلوفر توضیحات: هوشنگ گلشیری بی zwnj;تردید در زمره بارزترین چهره zwnj;های داستان zwnj;نویسی ایران در قرن بیستم است که رمان برجسته شازده احتجاب ...
دریافت فایل

دانلود فایل

دریافت فایل کتاب - سازمان بنادر و دریانوردیPDFی ﻛﺘﺎب. ﻫﺎی ﻣﻌﺮﻓﻲ ﺷﺪه در. اﻳﻦ ﻣﺠﻤﻮﻋﻪ، ﺑﺮ. ﻓﻀﺎی ﺗﺨﺼﺼﻲ و ﻋﻤﻴﻖ آن آﺷﻨﺎﻳﻲ ﻳﺎﺑﻴﻢ . ﻓﻀﺎﻳﻲ ﻛﻪ ﺗﺎ ﻴﺶ از ... ﻗﺎﻧﻮن درﻳﺎﻳﻲ. /. HE 965 . 293. اﻣﻴﺪ، ﻫﻮﺷﻨ. ﺣﻘﻮق درﻳﺎﻳﻲ. /. ﺗﻬﺮان. : ﻣﺪرﺳﺔ ﻋﺎﻟﻲ ﺑﻴﻤﻪ،. 1353 .2.farsibook.blogfa.comپایگاه دریافت رایگان کتب فارسیپایگاه دریافت رایگان کتب فارسی اللهم عجل لولیک الفرج و النصر و اج

زنده یاد استاد هوشنگ‌کاشانیانانجمن نمایش بادرودبهمن ماه سال ۱۳۷۰نمایشنامه خار و دل به کارگردانی مرحوم کاشانیان❇️از راست ردیف پائینذبیح اله صولتیان- رضا آقابابایی-محمد ستاره-حسین بهروان-محمدرضا احمدی و مرحوم کاشانیان❇️ردیف بالا از راستحسن نوریان-حمید خواجه امیری- هنر بارزانی -محمود ذاکری-علی جوادی فر-عباس شفیعیان
فصل اول
ناخدا یکم تکاور بازنشسته، هوشنگ صمدی کلخورانی هستم و خوشحالم که پس از گذشت سال ها فرصتی دست داد تا بتوانم شمه ای از خاطرات آن دوران بگویم. دوران پر فراز و نشیبی که گاه به یک خواب و رویای دوردست می ماند. ...
تکاوران نیروی دریایی خرمشهر: خاطرات ناخدا یکم هوشنگ صمدی فرمانده گردان تکاوران در خرمشهر / به کوشش سیدقاسم یاحسینی / سوره مهر
سریال هیولا
ساخته مهران مدیری، به نویسندگی پیمان قاسم خانی و تهیه کنندگی سید مصطفی
احمدی است که بازیگرانی همچون فرهاد اصلانی، مهران مدیری،شبنم مقدمی، گوهر
خیراندیش، شیلا خداداد، محمد بحرانی، سیما تیرانداز، میرطاهر مظلومی، نیما
شعبان نژاد، عزت الله مهرآوران، فرزین محدث، افشین زی‌نوری ومحسن قاضی
مرادی در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند.

داستان سریال 
با مرور افتخارات یک خانواده‌ی اصیل و شریف به زمان حال و زندگی یکی از
نوادگ
سریال هیولا

داستان سریال 
نوادگ
سریال هیولا

داستان سریال 
نوادگ
خلاصه داستان فیلم تگزاس ۱ : داستان این فیلم دربارهٔ دو دوست به نام بهرام (پژمان جمشیدی) و ساسان (سام درخشانی) است. ساسان در برزیل زندگی کرده و بهرام نیز می‌خواهد مقیم برزیل شود. برای همین تصمیم می‌گیرد سرپرستی یک کودک برزیلی که نام مادر آن لارا است را به عهده بگیرد که و در ازای آن به ساسان پول هنگفتی بدهد. برادر آلیس (نامزد ساسان) به یک گنگستر بزرگ به نام کارلوس بدهکار است و در ازای پول می‌خواهد آلیس با آن ازدواج کند ساسان هم می‌خواهد پول بهرا
سریال هیولا

داستان سریال 
نوادگ
کیسه برنج حتی از چکمه هم می تواند جذاب تر باشد با سکانس هایی واقعا به یاد ماندنی. دارم جلوی خودم را می گیرم که عکس جالب توجهی به این پست سنجاق نکنم که حکم اسپویل را داشته باشد ؛)  انقدر که این فسقلی های بامزه به جای نقش بازی کردن، توی فیلم زندگی می کنند، آدم لذت می برد.
داستان فیلم هم از این قرار است که پیرزنی به نام معصومه خانم در حالی که نای چندانی هم برای راه رفتن ندارد، تصمیم می گیرد خودش برای تهیه برنج کوپنی راهی شود و در راه دخترکوچولوی همس
دانلود رایگان سریال هیولا 2019 با لینک مستقیم
کیفیت 4K، کیفیت BluRay 1080HQ، کیفیت BluRay 1080p، کیفیت BluRay 720pو کیفیت BluRay 480p
نام فیلم: سریال هیولا ژانر: کمدی کارگردان: مهران مدیری ستارگان: مهران مدیری، فرهاد اصلانی، شبنم مقدمی، گوهر خیراندیش، شیلا خداداد، محمد بحرانی محصول کشور: ایران سال انتشار: 1397 IMDB امتیاز: – مدت زمان: هر قسمت میانگین 40 دقیقه
خلاصه داستان: با مرور افتخارات یک خانواده‌ی اصیل و شریف به زمان حال و
زندگی یکی از نوادگان آنها می‌رسیم. «هوش
#مجالس+
#دیوارنوشتهای من
#هوشنگ ابتهاج
سلام بر دوستان دیده و ندیده و عزیز دیده عیدتون مبارک. ان شا الله آرزو های خوبتون همین امروز برآورده بشه.
حضرت حافظ می‌فرماید:
"در خلاف آمد عادت بطلب کام که من     کسب جمعیت از آن زلف پریشان کردم"
متاسفانه داد قیصر و فریدون درآمد که بابا چه خبره دست از سر ما بردار. من هم به ناچار ناامیدانه گشتم در جستجوی شاعری دوست بداری ("دوست بداری" صفته به معنی دوست داشتنی) تا این که در دیار فرنگ پیر بچه ای دیدم هوشنگ نام ک

تو را دارم ای گل، جهان با من است.تو تا با منی، جانِ جان با من است.کنار تو هر لحظه گویم به خویشکه خوشبختیِ بیکران با من است.

"فریدون مشیری"

پ.ن1:
جان و جهان خواند مرا آن صنم 
تا بزیم جان و جهان من است 

"سنایی"

پ.ن2:
بیا نگارا
بیا در آغوش من 

"هوشنگ ابتهاج"
گروه موسیقی کامکارها در سال ۱۳۴۴ برای نخستین بار در سنندج، به عنوان گروهی خانوادگی به سرپرستی حسن کامکار (ویلن) و عضویت هوشنگ (آکاردئون)، بیژن (خواننده)، پشنگ (سنتور)، قشنگ (خواننده و ویلن) و ارژنگ (تمبک)
تشکیل شد و برنامه‌های متعددی را در باشگاه افسران، مدارس و تالارهای شهر
سنندج اجرا کرد. کامکارها اوّلین تمرینات خود را شب‌ها در کنار حوض کوچک
حیاط منزل شان انجام می‌دادند. با بزرگ شدن فرزندان، به تدریج این گروه
موسیقی متکامل‌تر شد، از نظر
آه ای بهار عاشقی
ای غریب ناکجا...
آی ای نسبم صبحگاه من
این منم در این غروب بی کسی
(دریچه آه می کشد
تو از کدام راه می رسی...؟)۱

آی...
قصه های جز خدا کسی نبود!
غریبه ام در این سرا
نگاه کن به شعر من...
نگاه تو چه مست می کند مرا

آی ای طلوع هر پگاه من
در این غروب نا کجا
نیامده چه زود می روی...
آفتاب من...!

شاعر : عینک

۱: تضمین شده از هوشنگ ابتهاج
گلوی مرغ سحر را بریده اند و
هنوز
در این شط شفق
آواز سرخ او
جاریست...

*شعر از هوشنگ ابتهاج

من اگر کر بشوم، چشمانم تو را خواهد شنید. اگر کور بشوم، تو را در این افسرده حالی ها استشمام میکنم تا زندگی بیابم. جان دوباره در من دمیده ای...
تو چه میدانی که مریض حالی ات چه دردی به جانم انداخته است؟
دانلود تمام قسمت های سریال هیولا
دانلود قسمت نوزدهم سریال هیولا
نام اثر: سریال هیولا
کیفیت: HD 1080p , HD 720p
محصول: ایران دانلود سریال در سرزمین بد
موضوع: کمدی
کارگردان : مهران مدیری
نویسنده : پیمان قاسم خانی
با هنرنمایی: مهران مدیری ، فرهاد اصلانی ، شبنم مقدمی ، گوهر خیراندیش ، شیلا خداداد ، محمد بحرانی
زبان: فارسی
مدت زمان: هر قسمت میانگین 40 دقیقه
سال تولید: 1397
تاریخ انتشار: 1397
درباره سریال هیولا :
« هیولا » جدیدترین ساخته مهران مدیری، به نوی
گروه موسیقی کامکارها در سال ۱۳۴۴ برای نخستین بار در سنندج، به عنوان گروهی خانوادگی به سرپرستی حسن کامکار (ویلن) و عضویت هوشنگ (آکاردئون)، بیژن (خواننده)، پشنگ (سنتور)، قشنگ (خواننده و ویلن) و ارژنگ (تمبک)
تشکیل شد و برنامه‌های متعددی را در باشگاه افسران، مدارس و تالارهای شهر
سنندج اجرا کرد. کامکارها اوّلین تمرینات خود را شب‌ها در کنار حوض کوچک
حیاط منزل شان انجام می‌دادند. با بزرگ شدن فرزندان، به تدریج این گروه
موسیقی متکامل‌تر شد، از نظر
صبر کن ای دل پر غصه در این فتنه و شورگرچه از قصه ی ما می ترکد سنگ صبور
از جهان هیچ ندیدیم و عبث عمر گذشتای دریغا که ز گهواره رسیدیم به گور
تو عجب تنگه ی عابرکشی ای معبر عشقکه به جز کشته ی عاشق نکند از تو عبور
در فروبند برین معرکه که کآن طبل تهیگوش گیتی همه کر کرد ز غوغای غرور
تیز برخیز ازین مجلس و بگریز چو بادتا غباری ننشیند به تو از اهل قبور
مرگ می بارد ازین دایره ی عجز و عزاشو به میخانه که آنجا همه سورست و سرور
شعله ای برکش و برخیز ز خاکستر خویشز
هوشنگ معلم ساده و با شرافتی که به زندگی خود قانع است و چشم‌داشت زیادی به
مال دنیا ندارد، اما ناخواسته در مسیری قرار می‌گیرد که زندگی اش تغییر
می‌کند و وارد جریان اختلاس و کلاهبرداری می‌شود. او به شکل غیرمنتظره‌ای
صاحب مال و منال و ثروت بادآورده‌ای شده و از شخصیت قبلی خود فاصله
می‌گیرد. داستان در چند دوره زمانی از قاجار تا به امروز روایت می‌شود.
ادامه مطلب
صبح‌های زود که به دفتر تشکل آرمان در دانشگاه می‌رفتم و حدود یک ساعتی وقت برای استراحت داشتم، در میان کتاب‌های قدیمی و خاک گرفته‌ی کتابخانه، کتابی را پیدا کردم به نام «بلند تا باران» که مجموعه شعری بود از هوشنگ جهانشاهی.
چند روز را صبح‌ها به خواندن اشعار این شاعر عزیز پرداختم و لذت بردم؛ راستش چند باری هم بند دلم پاره شد. در اینترنت اسم ایشان را جستوجو کردم ولی متاسفانه هیچ اطلاعات خاصی موجود نبود.
با توجه به اینکه این کتاب در دهه 70 چاپ ش
⚛ساختار بنیادین انجمن علمی روانشناسی و علوم تربیتی 
دانشگاه پیام نور مرکز فردوس 
27 اردیبهشت 1398
محمود هوشنگ نژاد 
دبیر هیات موسس انجمن علمی 
—-----------------------------------
اعضای هیات موسس انجمن علمی
ناله
ز داغ عشق تو خون شد دل چو لاله ی من
فغان که در دل تو ره نیافت ناله ی من
مرا چو ابر بهاری به گریه آر و بخند
که آبروی تو ای گل بود ز ژاله ی من
شراب خون دلم می خوری و نوشت باد
دگر به سنگ چرا می زنی پیاله ی من
چو بشنوی غزل سایه چنگ و نی بشکن
که نیست ساز تو را زهره سوز ناله ی من
دانلود قسمت هفتم ۷ سریال هیولا Hayoola با کیفیت ۱۰۸۰p Full HD
قسمت هفتم ۷ سریال هیولا به کارگردانی مهران مدیری
کارگردان: مهران مدیری | ژانر: کمدی، خانوادگی | تاریخ انتشار قسمت هفتم: ۲۷ خرداد ۹۸
تعداد قسمت ها: ۱۵ اپیزود | مدت زمان هر قسمت: یک ساعت | کیفیت: WEB-DL
نویسنده: پیمان قاسم‌خانی | حجم: متفاوت | تهیه‌کننده: مصطفی احمدی
خلاصه داستان:
با مرور افتخارات یک خانواده‌ی اصیل و شریف به زمان حال و زندگی یکی از نوادگان آنها می‌رسیم. هوشنگ شرافت که یک معلم ب
1398/01/01       01 : 28 : 27
ارغوان شاخه همخون جدا مانده من
 آسمان تو چه رنگ است امروز؟
آفتابی ست هوا؟
یا گرفته است هنوز ؟
من در این گوشه که از دنیا بیرون است
 آفتابی به سرم نیست
 از بهاران خبرم نیست
نفسم می گیرد
 که هوا هم اینجا زندانی ست
 هر چه با من اینجاست
 رنگ رخ باخته است
ارغوان
 این چه راز یست که هر بار بهار
با عزای دل ما می آید ؟
 که زمین هر سال از خون پرستوها رنگین است
ارغوان بیرق گلگون بهار
تو برافراشته باش
شعر خونبار منی
یاد رنگین رفیقانم را
 ب
کارگردان: مهران مدیری | ژانر: کمدی، خانوادگی | تاریخ انتشار قسمت دوم: 16 اردیبهشت 98
تعداد قسمت ها: 15 اپیزود | مدت زمان هر قسمت: یک ساعت | کیفیت: WEB-DL
خلاصه داستان:با مرور افتخارات یک خانواده‌ی اصیل و شریف به زمان حال و زندگی یکی از نوادگان آنها می‌رسیم. هوشنگ شرافت که یک معلم با وجدان و شریف است و با خانواده‌اش زندگی آرامی دارند. زندگی روال عادی را دارد تا اینکه هوشنگ به مناسبت روز م
مشخصات سریال ایرانی هیولا
کارگردان: مهرداد غفارزاده
ژانر: خانوادگی، اجتماعی
سال انتشار: ۱۳۹۷
مدت زمان: 60 دقیقه
نوع سریال: نمایش خانگی
مخاطب: بزرگسال
کیفیت:  1080p BlueRay
حجم: متفاوت برای هر کیفیت
تهیه کننده: مصطفی احمدی

بازیگران:
مهران مدیری، فرهاد اصلانی، شبنم مقدمی، گوهر خیراندیش، شیلا خداداد، محمد بحرانی، سیما تیرانداز، میرطاهر مظلومی، نیما شعبان نژاد، عزت اله مهرآوران، فرزین محدث، افشین زینوری، محسن قاضی مرادی و…

خلاصه داستان:
هوشن

بازیگران:
مهران مدیری، فرهاد اصلانی، شبنم مقدمی، گوهر خیراندیش، شیلا خداداد، محمد بحرانی، سیما تیرانداز، میرطاهر مظلومی، نیما شعبان نژاد، عزت اله مهرآوران، فرزین محدث، افشین زینوری، محسن قاضی مرادی و…

خلاصه داستان:
هوشن
هزار سال پیش 
شبی که ابر اختران دوردست 
می گذشت از فراز بام من 
صدام کرد
چه آشناست این صدا 
همان که از زمان گاهواره می شنیدمش
همان که از درون من صدام می کند 
هزار سال میان جنگل ستاره ها 
پی تو گشته ام ...
ستاره ای نگفت کز این سرای بی کسی 
کسی صدات می کند!
هنوز دیر نیست 
هنوز صبر من به قامت بلند آرزوست 
عزیز هم زبان 
تو در کدام کهکشان نشسته ای ... 

× هوشنگ ابتهاج - همزاد 
× شعر جدید جناب سایه ، بخش هایی از این شعر باعث می شود نفس آدم بگیرد
× شبی دیگر

بازیگران:

خلاصه داستان:
هوشن
بازی است گاهی کار نوشتن، جمله‌ای آدم می‌نویسد، بعد یکی دیگر تا آن جمله‌ی اول را توجیه کند، مکانی شکل می‌گیرد یا آدمی سر بر می‌آورد که باید راهش برد. خوب، همین‌طور‌ها درگیر می‌شوی و یک دفعه می‌بینی که داری برای بودنت توجیهی می‌تراشی، سرپناهی می‌سازی تا ظلمت آن‌سوی این منظومه‌ی شمسی یا بگیر کهکشان شیری را مهار کنی یا حداقل ظلمت درون خودت را، بعد می‌بینی باز جایی رخنه‌ای هست. همین‌طورها است که مدام باید نوشت، قمار است این کار، برد هم
بعد از ظهری که گرمایش میرود تا جوشش بنشیند و اندکی خودش را خلاص کند. در شهر کویری این بعد از ظهر شاید بهترین وقت باشد برای فکر کردن به داستان ها: داستانهایی که با نگاه کردن به سراب پیش روی در میان نخل ها، گز ها و تاق های رسته از زمین، مانند همین درختچه های سرسخت از دل خاک تخت و آفتاب خورده زمین دهن ، سر و کله شان پیدا می شود. 
همیشه دو داستان جلوتر از همه با دیدن و بودن در این منظره به خاطرم می آید: نوشته ی «کویر» از علی شریعتی و داستان «خمره» از هو
اشک واپسین
به کویت با دل شاد آمدم با چشم تر رفتم
به دل امیر درمان داشتم درمانده تر رفتم
تو کوته دستی ام می خواستی ورنه من مسکین
به راه عشق اگر از پا در افتادم به سر رفتم
نیامد دامن وصلت به دستم هر چه کوشیدم
ز کویت عاقبت با دامنی خون جگر رفتم
ادامه مطلب
به قول هوشنگ گلشیری آنقدر عزا برسرمان ریخته اند که فرصت زاری نداریم
هر صفحه اجتماعی را بالا و پایین میکنم میرسم به یک سری عکس شاد و خندان که صاحبش دیگر زنده نیست
و دوستش برایش نوشته و نوشته و اخرش گفته نبودنش را باور ندارد
مرگ از هرچیزی شنیدنی تر است این روزها
برای ادم هایی که زیر دست و پا مانده اند_ که ساج میگفت کودکان کم نبوده اند بینشان_ و برای مسافران هواپیمایی که دچار نقص فنی شده عزادارم
برای مادر فاطیما که فردا چهل روز میشود نبودنش
برای
نشست کتابخوان ماه با حضور اعضای فعال کتابخانه
در این نشست کتابهایی با عنوان های ذیل توسط اعضا معرفی گردید.
ماه خورشید کلاه نویسنده جعفر ابراهیمی
پلو خورش نویسنده هوشنگ مرادی کرمانی
بوراندخت نویسنده وحید محمدی پای اندر
دنیای شگفت انگیز از ال.فرانک بااوم
یادت باشد نویسنده محمد رسول ملا حسنی
2447 - «هوشنگ امیراحمدی» اپوزیسیون مقیم آمریکا، با اذعان به اینکه مخالفان جمهوری‌اسلامیِ ایران حامی منافع آمریکا هستند، گفت: “اگر روزی بین ایران و آمریکا جنگ شود، سازمان مجاهدین (منافقین) قطعا علناً از آمریکا حمایت می‌کنند، اما امثال من و شاهزاده نمی‌توانیم علیه آمریکا سخن بگوییم و از ایران حمایت کنیم، چون شرایط زندگی‌مان در آمریکا سخت می‌شود!”منبع: www.yon.ir/mzdr102
دانلود فایل اصلی
بعد از خستگی، خستگی در حدی که  استخوان‌هایت را محکم بگیری و راه بروی و با هر حواس‌پرتی انگار  آجری از بین دیوار تنت بیرون می‌آید و پخش زمین  می‌شوی.  خوبیش به این است که یک ساختمان در همسایگیت باشد. در واقع یک همسایه‌ی خوب.
این بی‌مزه بازی‌ها چیست دیگر؟ خسته بودم. حال ناهار و شام‌خوردن هم نداشتم. ساعت ده توی رخت و رخت خواب بودم که مامان ظرف میوه‌ی‌پوست‌کنده‌شده برایم آورد و مجبور شدم دوباره به دندان‌هایم سلامی عرض کنم.
مانیا می‌
وارد خانه که شدم توده ی ای از هوای گرم به صورتم خورد.خانه تاریک بود و بوی ماندگی میداد.
بعد از روشن کردن چراغ ها اولین کاری که کردم باز کردن پنجره ها بود.
کار انتقال وسایل از ماشین به خانه که انجام شد، رفتم سراغ هوشنگ*. دستی به سر و گوشش کشیدم و بوسه ای چسباندم روی کله اش.
قید مسواک و شستن صورت را زدم و بعد گفتن جمله ی :«شب همگی بخیر» راهی اتاقم شدم.
اتاق بوی خاک میداد و تنهایی. گشاد ترین لباسم را پوشیدم، ولو شدم روی تخت و به این فکر کردم که از فردا د
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، پری صالحی همسر هوشنگ ظریف که خویشتن از نوازندگان پیشکسوت ویولن و قیچک است با تایید اطلاع درگذشت باریکه به ایسنا گفت که همسرش امروز در ۸۱ سالگی بوسیله علت ایست قلبی جابجایی. او همچنین درباره عادات تشییع این هنرمند گفت: فعلا چیزی روبرو حلق و داخل شرایط حاضر برگزاری تشریفات با ازدحام آدم فقره درستی زدودن. هوشنگ ظریف چند سالی حیات که از مصیبت آلزایمر رنج می برد و چندی پیش داخل مراسم اختتامیه سی وپنجمین
دانلود قسمت 7 سریال هیولا,دانلود قسمت هفتم سریال هیولا,
دانلود قسمت هفتم 7 سریال هیولا Hayoola با کیفیت 1080p Full HD
کارگردان: مهران مدیری | ژانر: کمدی، خانوادگی | تاریخ انتشار قسمت هفتم: 27 خرداد 98
خلاصه داستان:
دانلود قسمت 11 سریال هیولا | دانلود قسمت یازدهم هیولا
دانلود قسمت یازدهم 11 سریال هیولا Hayoola با کیفیت 1080p Full HD
قسمت یازدهم ۱۱ سریال هیولا به کارگردانی مهران مدیری
لینک دانلود قرار گرفت
کارگردان: مهران مدیری | ژانر: اجتماعی، کمدی، خانوادگی | تاریخ انتشار قسمت یازدهم: تیر 1398
خلاصه داستان:
با مرور افتخارات یک خانواده‌ی اص
لینک دانلود قرار گرفت
کارگردان: مهران مدیری | ژانر: اجتماعی، کمدی، خانوادگی | تاریخ انتشار قسمت یازدهم: تیر 1398
خلاصه داستان:

نویسنده: محمدعلی طالبی و هوشنگ مرادی کرمانی  کارگردان: محمد علی طالبی
داستان از این قراره که مادر یکی از بچه ها ساعتی رو که یادگارِ شوهرشه به معلم میده تا اونو به عنوان جایزه توی کلاس به پسرش بده و این شروع ماجراست.
+ می گم قدیما یعنی مدرسه یه ذره پول نداشته به عنوان جایزه دو تا مداد بگیره؟! بعد والدین بچه ها رو صدا می زدن می گفتن برا تشویق بچه هاتون جایزه بگیرید بدیم بهشون؟! :/
+ اینم یادمه بچگی ها دیده بودیم. فیلم قشنگی بود ولی من هم
دانلود سریال ایرانی هیولا
دانلود سریال هیولا با لینک مستقیم ( تمامی قسمت ها ۱ تا ۱۵ )
دانلود سریال هیولا با کیفیت های ۴k , 1080p , 720p , 480p
داستان سریال :
داستان
معلمی بنام هوشنگ را روایت میکند که زندگی شرافت مندانه ای دارد و اعتقاد
دارد شرافت آخرین سنگر بشریت است.. اما اتفاقی صاحب مال و ثروت زیادی میشود
و باعث میشود از آن شرافت فاصله گرفته و به کلاهبرداری و اختلاس روی
بیاورد ، این مجموعه بصورت محسوس با زبانی طنز به مشکلات اجتماعی سیاسی
جامعه پردا
دانلود قسمت 8 سریال هیولا,دانلود قسمت هشتم سریال هیولا,
دانلود قسمت هشتم 8 سریال هیولا Hayoola با کیفیت 1080p Full HD
قسمت هشتم ۸ سریال هیولا به کارگردانی مهران مدیری
لینک دانلود قرار گرفت
کارگردان: مهران مدیری | ژانر: کمدی، خانوادگی | تاریخ انتشار قسمت هشتم: 3 تیر 98
خلاصه داستان:
با مرور افتخارات یک خانواده‌ی اصیل و شریف به زما
لینک دانلود قرار گرفت
خلاصه داستان:
سینما عصر تازه تهرانسینما عصر تازه ( اسم گذشته : سینما تخت جمشید ) یک کدام از سینماهای سابق و با اهمیت تهران است که آغاز کار آن به سال ۱۳۲۱ بازمیگردد البته ساختمان فعلی این سینما مابین سال‌های ۱۳۵۷ تا ۱۳۵۸ با مدیر هوشنگ کاوه تاسیس شده است . عبدالله علیخانی با شرکت کردن محمدحسین فرح‌بخش در سال ۱۳۸۷ و ۱۳۸۸ با خرید این سینما مالکیت آن را به دست آورده است .

بعداز انقلاب اسلامی عمل کامل شدن بنای این سینما به اتمام رسید که تا سا
2607 - «هوشنگ امیراحمدی» فعال اپوزیسیون، با اشاره به رویکرد تجزیه‌طلبانه گروه موسوم به «شورای مدیریت گذار» و حمایت «ربع پهلوی» از آن، اعتراف کرد: “شورای مدیریت گذار یک گروه تجزیه‌طلب است و آنهایی که این را نمی‌فهمند یا دیوانه‌اند و یا گاو و گوسفند! «حسن شریعتمداری» مدیر این گروه هم یک پان‌ترکیسم است.”لینک کوتاه منبع: www.b2n.ir/mzdr125
دانلود فایل اصلی
آخر دل است این
دل چون توان بریدن ازو مشکل است این
آهن که نیست جان من آخر دل است این
من می شناسم این دل مجنون خویش را
پندش مگوی که بی حاصل است این
جز بند نیست چاره ی دیوانه و حکیم
پندش دهد هنوز، عجب عاقل است این
گفتم طبیب این دل بیمار آمده ست
ای وای بر من و دل من، قاتل است این
کنت چرا نهیم که بر خاک پای یار
جانی نثار کردم و ناقابل است این
اشک مرا بدید و بخندید مدعی
عیبش مکن که از دل ما غافل است این
پندم دهد که سایه درین غم صبور باش
در بحر غرقه ام من و ب
۲۶۶۹ - «هوشنگ امیراحمدی» اپوزیسیون مقیم آمریکا، با اعتراف به امکانات بالای پزشکی و درمانی در ایران، اذعان کرد: “مشکل بیماری کرونا بیش از اینکه مشکلی پزشکی باشد، سیاسی است. گروه‌های مخالف حکومت ایران باید سیاسی‌کاری در این موضوع را متوقف کنند ... به دروغ می‌گویند کرونا کار حکومت است و دنبال ایجاد رعب و وحشت در بین مردم هستند”منبع: www.b2n.ir/mzdr137
دانلود فایل اصلی
هوا بد استچه ابرتیره ای گرفته سینه تو راکه با هزار سال بارش شبانه روز هم دل تو وا نمی شودتو از هزاره های دور آمدی
_______
جهان چو ابگینه شکسته ایستکه سرو راست هم در اوشکسته مینمایدچنان نشسته کوهدر کمین این غروب تنگ که راهبسته مینمایدتزمان بیکرانه را تو با شمار گام عمر ما مسنجبه پای او دمی است این درنگ درد و رنجبسان رود که در نشیب دره سر به سنگ میزندرونده باشامید هیچ معجزی ز مرده نیست زنده باش
هوشنگ ابتهاج 

از روزی که پیشنهاد نوشتن این یادداشت به واسطۀ یک دوست به دستم رسید؛ تا امروز که باز همان دوست عزیز لینک مطلب را برایم فرستاد، نزدیک به دو ماه می‌گذرد. دارم فکر می‌کنم که اگر «هوشنگ مرادی کرمانی» نبود، چقدر تعطیلات آغاز سال پوچ می‌شد و چقدر روزهای تمام‌ نشدنی فروردین سخت‌تر می‌گذشت. به همین خاطر است که وقتی امروز لینک مطلب را دیدم، تمام خستگی این مدت از تنم خارج شد. برای اینکه خستگی‌ام بیشتر در بیاید و کیفم کوک‌تر شود، پس شما هم لطف کنید
دانلود قسمت سوم 3 سریال هیولا Hayoola با کیفیت 1080p Full HD
دانلود تمامی قسمت های سریال هیولا بالینک مستقیم
قسمت سوم ۳ سریال هیولا به کارگردانی مهران مدیری
کارگردان: مهران مدیری | ژانر: کمدی، خانوادگی | تاریخ انتشار قسمت دوم: 16 اردیبهشت 98
خلاصه داستان: با مرور افتخارات یک خانواده‌ی اصیل و شریف به زمان حال و زندگی یکی از نوادگا
درسته که زبانم خوب نیست، درسته که درس غیردوست‌داشتنی دبیرستان و دانشگاهم بوده، درسته که برای اولین و آخرین بار، دو سال پیش، نصف یک ترم رفتم کلاس زبان، درسته که تو این دو سال بجز فکر کردن به کلاس زبان، هیچ کار دیگه‌ای در این مورد نکردم، درسته که همین الان یهویی قرار شد تعیین سطح بدم، اما واقعا انقدم پرت نیستم دیگه. بهم میگه با زبان آشنایی، ولی خب نمی‌تونی از he و she و اینا استفاده کنی :||| :/// :\\\ :|||
خب من سعی کردم جوابا رو خلاصه کنم. پرسید اسم براد
دانلود سریال ایرانی هیولا
دانلود سریال هیولا با کیفیت HD و لینک مستقیم
*** دانلود قسمت نهم سریال هیولا ***

نام : هیولا
سال انتشار سریال: ۱۳۹۷
ژانر(موضوع): کمدی
ستارگان: مهران مدیری ، فرهاد اصلانی ، شبنم مقدمی ، گوهر خیراندیش ، شیلا خداداد ، محمد بحرانی
کارگردان: مهران مدیری
منتشر کننده : نیلو دانلود
مدت زمان سریال: ۴۰ دقیقه
کیفیت:۴۸۰p+720p+1080p+HQ_1080p+BLURAY
حجم سریال:۳۵۰ +۴۵۰+۷۵۰+۱۵۰۰+۴۵۰۰ مگابایت
فرمت فیلم: MKV
لینک IMDB    
محصول کشور: ایر
دانلود سریال هیولا با کیفیت HD و لینک مستقیم
*** دانلود قسمت یازدهم سریال هیولا ***

ستارگان: مهران مدیری ، فرهاد اصلانی ، شبنم مقدمی ، گوهر خیراندیش ، شیلا خداداد ، محمد بحرانی
لینک IMDB    
محصول کشور:
دانلود قسمت نهم سریال هیولا با کیفیت Full HD,
دانلود قسمت 9 سریال هیولا | دانلود قسمت نهم سریال هیولا,Hayoola E09,
دانلود قسمت نهم 9 سریال هیولا Hayoola با کیفیت 1080p Full HD
قسمت نهم ۹ سریال هیولا به کارگردانی مهران مدیری
کارگردان: مهران مدیری | ژانر: اجتماعی، کمدی، خانوادگی | تاریخ انتشار قسمت نهم: 10 تیر 1398
خلاصه داستان:
با مرور افتخار
دانلود سریال هیولا با کیفیت HD و لینک مستقیم
*** دانلود قسمت هفتم سریال هیولا ***

لینک IMDB    
محصول کشور: ای
دانلود رایگان قسمت نهم 9 سریال هیولا
کارگردان: مهران مدیری | ژانر: اجتماعی، کمدی، خانوادگی | تاریخ انتشار قسمت نهم: 10 تیر 1398
خلاصه داستان: با مرور افتخارات یک خانواده‌ی اصیل و شریف به زمان حال و زندگی یکی از نوادگان آنها می‌رسیم. هوشنگ شرافت که یک معلم با وجدان و شریف است
حالا که سازمان سنجش اطلاعیه زده که نتایج رو چهارشنبه اعلام میکنه (که البته هم خودشون و هم ما میدونیم که سه شنبه شب نتایج رو سایته دی: ) ، بیاید حداقل خسرو رو بهتون معرفی کنم.
من بالاخره برای کارهای ویترایم پیج زدم و بذارین همینجا اعتراف کنم سخت تر از اون چیزیه که فکر میکردم. اسمش هم از نم نم تغییر پیدا کرد به خسرو دی: متاسفانه هر اسم دیگه ای که پیدا میکردم، یکی قبل از من اشغال کرده بود و این شد که بالاخره از بین هوشنگ، خسرو، جمشید و اسکندر، خسرو ر
امروز نشسته‌ام پای لپ‌تاپ و دارم طرز پخت بوقلمون را برای مامان پیدا می‌کنم چون تا به حال گوشت بوقلمون درست نکرده است و ما هم نخورده‌ایم جایی و بلد هم نیستیم. فرکانس رادیو را گذاشته‌ام روی رادیو فرهنگ و به برنامه‌ی بزرگداشت هوشنگ ابتهاج گوش می‌دهم و حسین قوامی به گونه‌ای رشک‌برانگیز می‌خواند "تو ای پری کجایی؟ که رخ نمی‌نمایی..."، همزمان دارم هزینه‌ی اولیه برای قدم گذاشتن در کاری که بهش علاقه دارم را برآورد می‌کنم و مثل همیشه توی سرم ه
خلاصه داستان:
با مرور افتخار
دانلود رایگان قسمت دهم سریال هیولا
قسمت دهم ۱۰ سریال هیولا به کارگردانی مهران مدیری
کارگردان: مهران مدیری | ژانر: اجتماعی، کمدی، خانوادگی | تاریخ انتشار قسمت دهم: 17 تیر 1398
خلاصه داستان: با مرور افتخارات یک خانواده‌ی اصیل و شریف به زمان حال و زندگی یکی از نوادگان آنها می‌رسیم. هوشنگ شرافت که یک معلم با وجدان و شریف است
لینک دانلود قرار گرفت
خلاصه
...
استاد شربت سکنجبینش را تا ته خورد. حالش جا آمد. بلند شد. رفت سر قلم و دواتش. روی صفحه بزرگ کاغذی درشت و زیبا نوشت: «زندگی قورباغه زنده ای است که نابینایی آن را با اشتها می خورد».

از داستان "ته خیار" نوشته "هوشنگ مرادی کرمانی"
My mama always said, ‘Life was like a box of chocolates. You never
know you’re gonna get.’ ” – Forrest Gump

دانلود رایگان سریال هیولا با لینک مستقیم

بازیگران:
مهران مدیری، فرهاد اصلانی، شبنم مقدمی، گوهر خیراندیش، شیلا خداداد، محمد بحرانی، سیما تیرانداز، میرطاهر مظلومی، نیما شعبان نژاد، عزت اله مهرآوران، فرزین محدث، افشین زینو
دانلود رایگان سریال هیولا با لینک مستقیم

بازیگران:
مهران مدیری، فرهاد اصلانی، شبنم مقدمی، گوهر خیراندیش، شیلا خداداد، محمد بحرانی، سیما تیرانداز، میرطاهر مظلومی، نیما شعبان نژاد، عزت اله مهرآوران، فرزین محدث، افشین زینو
لینک دانلود قرار گرفت
خلاصه
+ امروز خیلی اتفاقی پستی راجع به یه فیلم ترسناک تو وبی خوندم. برام خیلی آشنا بود. حس کردم همون فیلمیه که سال ها پیش دیدم در حالی که اسمش رو هیچ وقت نفهمیدم؛ یادمه اسمش رو پوشه و خودش نوشته نشده بود! فیلم ترسناکی که مدت ها اون حس ترس و وحشتی که تو فیلم بود رو بهم القا می کرد با اینکه به شدت انکار می کردم که ترسناک نیست!! یادمه موقع دیدنش مدام خودمو جای شخصیت ها میذاشتم شاید حس ترسی که ازش گرفتم به خاطر همین بود؛ حتی الان هم تقریبا اکثر جزئیاتش و اتف
2595 - «هوشنگ امیراحمدی» اپوزسیون مقیم آمریکا که سابقه همکاری با شورای ملی ایرانیانِ آمریکا (نایاک) را دارد، در افشاگری علیه این شورا گفت:‌ “«تریتا پارسی» (موسس نایاک) معتقد بود نباید با مردم صادق بود و باید سرشان کلاه گذاشت. می‌توان از غربی‌ها پول گرفت و گفت که نگرفتم! از ایرانی‌های مقیم آمریکا هم می‌توان پول گرفت و نهایتا توی سرشان هم زد و بهشان فحش داد”لینک منبع: www.b2n.ir/mzdr123
دانلود فایل اصلی
عمری به سر دویدم در جست وجوی یارجز دسترس به وصل ویم آرزو نبوددادم در این هوس دل دیوانه را به باداین جست و جو نبودهر سو شتافتم پی آن یار ناشناسگاهی ز شوق خنده زدم گه گریستمبی آنکه خود بدانم ازین گونه بی قرارمشتاق کیستمرویی شکست چون گل رویا و دیده گفتاین است آن پری که ز من می نهفت روخوش یافتم که خوش تر ازین چهره ای نتافتدر خواب آرزوهر سو مرا کشید پی خویش دربدراین خوشپسند دیده ی زیباپرست منشد رهنمای این دل مشتاق بی قراربگرفت دست منو آن آرزوی گم ش

تار مادر سازهای ایرانی است  
تار مادر سازهای ایرانی است فرهیختگان  شب هنگام یازدهمم اسفند در فرهنگسرای نیاوران، نشست پژوهشی و آموزشی موسیقی دستگاهی ایران با اصل موضوعی ساز تار برگزار شدو هوشنگ ظریف و داریوش طلایی که هرکدام جزو افراد معروف تار هستند، در این نشست درباره تار صحبت کردند.
هوشنگ ظریف تار را مادر سازهای ایرانی به حساب آورد و گفت: "تار مادر سازهای ایرانی میباشد.در حال حاضر نوازندگی این ساز فرق کرده است. متاسفانه در حال حاضر
دانلود قسمت 10 هیولا,دانلود قسمت دهم سریال هیولا,
دانلود قسمت 10 سریال هیولا، دانلود قسمت دهم هیولا، دانلود قسمت 10 هیولا، دانلود قسمت دهم سریال هیولا، دانلود سریال هیولا قسمت 10 دهم، قسمت ده ۱۰ هیولا،
دانلود قسمت دهم 10 سریال هیولا Hayoola با کیفیت 1080p Full HD
قسمت دهم ۱۰ سریال هیولا به کارگردانی مهران مدیری
لینک دانلود قرار گرفت
کارگردان: مهران مدیری | ژانر: اجتماعی، کمدی، خانوادگی | تاریخ انتشار قسمت دهم: تیر 1398
تعداد قسمت ها: 15 اپیزود | مدت زمان هر قس
دانلود سریال هیولا با لینک مستقیم
دانلود سریال هیولا
سریال هیولا جدیدترین ساخته مهران مدیری می باشد این سریال هم مثل سریال های قبلی آقای مدیری با موضوع کمدی (طنز) است. سرپرست فیلمنامه برعهده پیمان قاسم خانی. شما می توانید این سریال جذاب و دیدنی را از سایت پیشگام مووی بصورت کامل (تمام قسمت ها) دریافت و دانلود کنید.
قسمت اول تا سیزدهم اضافه شد

کارگردان : مهران مدیری
 موضوع : کمدی
 سال ساخت : 1397
 سال پخش : 1398
 محصول : ایران
 بازیگران سریال عبارتن
دانلود سریال هیولا با لینک مستقیم
دانلود سریال هیولا
سریال هیولا جدیدترین ساخته مهران مدیری می باشد این سریال هم مثل سریال های قبلی آقای مدیری با موضوع کمدی (طنز) است. سرپرست فیلمنامه برعهده پیمان قاسم خانی. شما می توانید این سریال جذاب و دیدنی را از سایت پیشگام مووی بصورت کامل (تمام قسمت ها) دریافت و دانلود کنید.
قسمت اول تا سیزدهم اضافه شد

کارگردان : مهران مدیری
 موضوع : کمدی
 سال ساخت : 1397
 سال پخش : 1398
 محصول : ایران
 بازیگران سریال عبارتن
دانلود رایگان قسمت یازدهم 11 سریال هیولا
کارگردان: مهران مدیری | ژانر: اجتماعی، کمدی، خانوادگی | تاریخ انتشار قسمت یازدهم: 24 تیر ماه 1398
خلاصه داستان: با مرور افتخارات یک خانواده‌ی اصیل و شریف به زمان حال و زندگی یکی از نوادگان آنها می‌رسیم. هوشنگ شرافت که یک معلم با
دانلود رایگان قسمت هشتم سریال هیولا
قسمت هشتم ۸ سریال هیولا به کارگردانی مهران مدیری
کارگردان: مهران مدیری | ژانر: کمدی، خانوادگی | تاریخ انتشار قسمت هشتم: 3 تیر 1398
تعداد قسمت ها: 15 اپیزود | مدت زمان هر قسمت: 60 دقیقه | کیفیت: WEB-DL
خلاصه داستان: با مرور افتخارات یک خانواده‌ی اصیل و شریف به زمان حال و زندگی یکی از نوادگان آنها می‌رسیم. هوشنگ شرافت که یک معلم با وجدان و شریف است و با خا
1. از اندرونی ترین نقاط وسایلم دوتا هندزفری پیدا کردم. یکیش سالم بود و منتها صدای حموم میده :| خب قطعا داداشم ورش داشت و اون یکیو برداشتم. یه گوشش کار میکنه. ولی از هیچی بهتره. (ستاد زنان زندگی)2. کیبوردم تو بیان هنگ میکنه. دارم تو نوت گوشیم تایپ میکنم بعد کپی پیست میکنم توی این یاروی بیان (ستاد زنان زندگی ، سیزِن 2 )3. داداشم به هودی میگه هوشنگ :| قراره برا تولدم هوشنگ ِ ناسا بخره. (یعنی به زور قرارش کردم :|)4. حقیقتا تنهایی توانایی سورپرایز ری ریو برا ت

دانلود رایگان کتاب مربای شیرین pdf
معرفی کتاب:(مربای شیرین) (مربای شیرین)بی تردید هوشنگ مرادی کرمانی یکی از شناخته شده ترین چهره های ادبیات کودک و نوجوان ایران است.(مربای شیرین) خلق قصه های مجید اولین اتفاق مهم زندگی حرفه ای اوست که خاطرات شیرینی را در ذهن مخاطبانش تداعی می کند.(مربای شیرین) درخشش مرادی کرمانی ...
دریافت فایل
دانلود قسمت چهارم سریال هیولا
قسمت چهارم 4 سریال هیولا به کارگردانی مهران مدیری
کارگردان: مهران مدیری | ژانر: کمدی، خانوادگی | تاریخ انتشار قسمت چهارم : 30 اردیبهشت 98
خلاصه داستان: هوشنگ به عنوان نماینده همکارانش به جلسه هیئت مدیره صندوق می‌رود. درآنجا به او پیشنهادی داده می‌شود که با روحیه شرافتمندش در تناقض است! هوش
یادتان که نرفته است اسفند ۹۸، کرونا به‌شکل قطره‌چکانی در ایران رسانه‌ای و حال آنکه، جنازه‌برجنازه در بیمارستان‌های قم و رشت تلنبار شده بود و با بازگویان و نشر و بازنشردهندگان مطالب و کلیپ‌های کرونایی برخورد از نوع شدید می‌کردند و بر فراگیریِ کرونا  به‌نوعی مُهر کتمان می‌‌زدند و چندی بعد هم با پای احتیاط، پرشتاب از ترس اوضاع نابه‌سامان اقتصادی، درِ بازار را باز کردند و حالا که پاک اوضاع بیخ پیدا کرده، دولت کریمه، آشکار، بر دهنه‌ی
  دومین جلسه انجمن علمی با حضور ریاست محترم  دانشگاه پیام نور مرکز فردوس سرکار خانم دکتر اعراب شیبانی و جناب اقای هوشنگ نژاد کارشناس امتحانات و فناوری اطلاعات دانشگاه در تاریخ ۹۸/۲/۲۱ ساعت ۱۰ صبح در محل دفتر ریاست دانشگاه  برگزار شد .
مصوبات و مباحث مطرح شده:
‍‍

♳مباحثی در رابطه با بر گزاری کارگاه ها 
♴گزاش فعالیت های انجام شده تا به امروز
 ♵برگزاری جلسه با حضور سر کار خانم شیبانی و جناب آقای وحید
♶تصمیماتی در خصوص برگزاری کارگاه ها تو
بازیکن‌های فوتبالی وقتی بازنشست می‌شن برای همیشه کفش‌هاشون رو آویزون می‌کنن. بوکسورها همین کار رو با دستکش‌های قرمز و آبی مشت‌زنی‌شون انجام می‌دن. دربارۀ کشتی‌گیرها هم اصطلاح «در آوردن دوبنده» همیشه رایج بوده. این‌بار اما یک مرد با موهای سپید شده با عینکی بیضی‌شکل اعلام کرد که برای همیشه قراره نوشتن رو کنار بگذاره.
 هوشنگ مرادی کرمانی بعد از چاپ آخرین اثر خودش با نام «قاشق چای‌خوری» اعلام بازنشستگی کرد.

«معتقدم نویسنده مانند بوک

به یاد ایام قدیم چکمه را دانلود کردیم و به تماشایش نشستیم. فکر نمی کردم که این فیلم یک اثر اقتباسی از داستانی از هوشنگ مرادی کرمانی باشد!
خیلی از سکانس ها و حتی آخر داستان یادم نبود اما می دانستم در بچگی تماشایش کرده ایم و می دانم احتمالا خیلی از دهه شصتی ها و  هفتادی ها دیدنش ولی اگر جزو آن کسانی هستید که هنوز ندیدیدش، حتما در اولین فرصت بشینید پای این فیلم زیبا.
+ داستانش هم درباره دختربچه ایه که با مادرش زندگی می کنه و مادر تو
چه بهار دلگیری...اصلا بهار همیشه دلگیر بوده، نمیدونم چرا بقیه انقدر ذوق اومدنش رو دارن‌.چه ذوقی داره شروع یه سالِ دیگه بدونِ تو؟!
چقدر رنگ سبزِ این روزهای شهر تو چشم میزنه و حالمو بد میکنه‌.
راستی بهت گفته بودم فصل بهار اذیتم میکنه؟ بهار هیچوقت مالِ من نبوده، درست مثل تو.
اگه یه روز خواستی بیای، بهار نیا.... پاییز بیا، وقتی دارم پا به پای طبیعت برات میبارم بیا، وقتی امید مثل پرنده ها از دلم کوچ میکنه بیا، وقتی هوای دلم ابری و تیره است بیا‌.
بذا
قصه‌های مجید عنوان مجموعه‌ای تلویزیونی، بر پایهٔ کتابی با همین نام از هوشنگ مرادی کرمانی است.
قصه‌های مجید به لهجه اصفهانی نگارش شده‌است و روایت گر و لحظه‌های کودکی به نام مجید است که با مادربزرگش (بی‌بی) زندگی می‌کند بعدها مجموعهٔ تلویزیونی از روی آن ساخته شد که در دهه هفتاد خورشیدی در برنامهٔ کودک و نوجوان از صدا و سیمای ایران پخش شد.
از کاراکترهای اصلی این کتاب و مجموعه، می‌توان به «مجید» و «بی‌بی» اشاره کرد. مجموعهٔ تلویزیونی قصه
بر آن شدیم تا با همکاری انجمن علمی روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه پیام نور فردوس و آموزشگاه حکیم - دوره آموزش SPSS را در سطح کارشناسی ارشد و با رویکرد عملی انجام پایان نامه برگزار نماییم. سرفصل مباحث در پوستر آمده است و بگونه ای انتخاب شده که تقریباً نیاز دانشجویان کارشناسی ارشد را در خصوص این نرم افزار مرتفع سازددوره اول این کارگاه از 23 تا 27 شهریورماه 1398 در دانشگاه پیام نورمرکز فردوس برگزار می شود. برای ثبت نام در دوره های بعدی با شماره 091513723
باید کاری کنی که کار باشد، کاری که اقلا یک صفحه از تاریخ را سیاه کند. تفنگ را بردار و برو کنار نرده‌های باغ و یکی را که از آن طرف رد می‌شود، نشانه بگیر و بزن. بعد هم بایست و جان کندنش را نگاه کن. اما اگر از کسی بدت آمد، اگر دیدی که طرف دارد یک بیت شعر را غلط می‌خواند و یا بینی‌اش را می‌گیرد و یا حتی پایش را گذاشته است روی سکوی خانه‌ی تو تا بند کفشش را ببندد، مأذون نیستی سرش را نشانه بگیری. انتخاب طرف هرچه بی‌دلیل‌تر باشد بهتر است. کسی که برای ک
مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان همچنین به زیر آب رفتن ۲ روستا در مسجدسلیمان در جریان آبگیری سد گتوند اشاره کرد و گفت: واگذاری مسئولیت بهره‌برداری از سد گتوند به سازمان آب و برق خوزستان در حال پیگیری است و با توجه به موضوع تضمین پیمانکار، هنوز این کار عملی نشده است.

معاون مطالعات پایه و طرح‌های جامع منابع آب سازمان آب و برق خوزستان گفت: زباله‌های شهری در شهرهای اندیمشک، ایذه، مسجدسلیمان و گتوند باعث آلودگی آب‌های زیرزمینی شده‌اند. به گ
2576 - «اسدالله علم» معتمد «محمدرضا پهلوی» می‌نویسد: "... در مورد حزب (رستاخیز)، عده‌ای از دانشگاهیان به اینکه دسته‌بندی حزب در بالا معین شده و به دو جناح (هوشنگ) انصاری و (جمشید) آموزگار تقسیم شده، ایراد گرفته بودند که این دسته‌بندی باید از داخل حزب شروع می‌شد نه این که یک دفعه دو جناح به قیادت دو نفر وزیر از بالا تعیین شود. فرمودند «ابدا اجازه نمی‌دهم. اینها باید به یکی از دو جناح بپیوندند...»، عرض کردم «ایراد دیگری هم دارند و آن اینکه این دو خ
متن عاشقانه‌ای دیگر از هوشنگ ابتهاج

——–| ارائه شده توسط وبسایت متن عاشقانه |—–—

ای عشق تو ما را به کجا می‌کشی ای عشق!
جز محنت و غم نیستی، اما خوشی ای عشق
این شوری و شیرینی من خود ز لب توست
صد بار مرا می‌پزی و می‌چشی ای عشق
چون زر همه در حسرت مس گشتنم امروز
تا باز تو دستی به سر من کشی ای عشق
دین و دل و حسن و هنر و دولت و دانش
چندان که نگه می‌کنمت هر ششی ای عشق
رخسارهٔ مردان نگر آراستهٔ خون
هنگامهٔ حسن است چرا خامشی ای عشق
آواز خوشت بوی دل سو
چه مبارک است این غم که تو در دلم نهادیبه غمت که هرگز این غم ندهم به هیچ شادی
ز تو دارم این غم خوش به جهان ازا ین چه خوشترتو چه دادیَم که گویم که از آن به‌اَم ندادی
چه خیال می‌توان بست و کدام خواب نوشینبه از این در تماشا که به روی من گشادی
تویی آن که خیزد از وی همه خرمی و سبزینظر کدام سروی؟ نفس کدام بادی؟
همه بوی آرزویی مگر از گل بهشتیهمه رنگی و نگاری مگر از بهار زادی
ز کدام ره رسیدی ز. کدام در گذشتیکه ندیده دیده رویت به درون دل فتادی
به سر بلندت‌
دانلود رایگان قسمت هفتم 7 سریال هیولا
کارگردان: مهران مدیری | ژانر: کمدی، خانوادگی | تاریخ انتشار قسمت هفتم: 27 خرداد 98
خلاصه داستان: با مرور افتخارات یک خانواده‌ی اصیل و شریف به زمان حال و زندگی یکی از نوادگان آنها می‌رسیم. هوشنگ شرافت که یک معلم با وجدان و شریف است و با
هر چه گفتم جملگی از عشق خاست
جز حدیثِ عشق گفتن دل نخواست
حشمتِ این عشق از فرزانگی ست
عشقِ بی فرزانگی دیوانگی ست
دل چو با عشق و خرد همره شود
دستِ نومیدی ازو کوته شود
گر درین راه طلب دستم تهی ست
عشقِ من پیشِ خرد شرمنده نیست
هوشنگ ابتهاج
دانلود فیلم سینمایی نبات Nabat با کیفیت عالی 1080p Full HD
فیلم ایرانی نبات محصول ۱۳۹۶ به کارگردانی پگاه ارضی
کارگردان: پگاه ارضی | ژانر: اجتماعی، خانوادگی | سال تولید: 1396 | تاریخ انتشار: سال 1398
مدت زمان: 93 دقیقه | نوع: سینمایی | مخاطب: خانواده | کیفیت ویدئو: WEB-DL
فرمت فیلم: MP4 | حجم: متفاوت | تهیه کننده: هوشنگ نوراللهی
خلاصه داستان:سعید، مرد چهل و چهار ساله‌ای که همسرش را سال‌ها پیش در یک سانحه از دست داده، با دختر دوازده ساله‌اش نبات زندگی آرام و شیرینی ر
خب راستش نمیدونم چرا اما امسال خیلی خیلی زیاد به سمت ادبیات و اشعار زیبای شاعران خودمون کشیده شدم(حتی یه دفتر برای نوشتن شعرایی که ازشون خوشم اومده کنار گذاشتم) ولی واقعا تو دنیا تک هستن
حالا به جز شاعرای ایران کهن از شاعرای معاصر پیرو مکتب استاد هوشنگ ابتهاج شدم
در کل ادبیات خیلی قشنگه اینو امسال درکش کردم،با روح و جان کتابشو بخونید تا شاید فرجی شد و هشتاد نود درصد زدید تو کنکور
گفتم حالا که حرف شعر شد این پست رو با یه شعر تموم کنم
روزگاریس

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها